BestMaven - job offers

Stażysta w agencji marketingowej

Location: Kraków

Type of work: Office

Section: Marketing

Reference number : KRK/M/177/2017

Dla naszego Klienta – jednej z prężnie rozwijających się agencji marketingowych w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko: Stażysta (z możliwością zatrudnienia).

Jesteś studentem z kierunków humanistycznych lub marketingu i chciałbyś podjąć nowe wyzwanie?

Może masz już za sobą swoje pierwsze doświadczenie i chciałbyś je wykorzystać?

Dobrze trafiłeś!

Jeżeli:

  • bierzesz udział w dyskusjach i udzielasz się na forach internetowych, blogach i innych mediach społecznościowych,

  • potrafisz rozmawiać i pisać na (prawie) każdy temat,

  • biegle posługujesz się językiem polskim i znasz zasady poprawnej pisowni,

  • jesteś osobą posiadającą szerokie zainteresowania i wiedzę o świecie,

  • swoje obowiązki wykonujesz rzetelnie,

  • cenisz luźną atmosferę w miejscu pracy

jesteś kimś kogo szukamy !

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • tworzenie tekstów na zadany temat w języku polskim,

  • wyszukiwanie informacji w Internecie,

  • redakcja treści na potrzeby działań w mediach społecznościowych,

  • publikacja postów na blogach.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę na okres stażu (1 miesiąc) – jeśli się wykażesz zostaniesz zatrudniony na stałe,

  • wynagrodzenie w zamian za Twoje wsparcie,

  • elastyczne godziny pracy,

  • otwarty, profesjonalny zespół, od którego dużo się nauczysz,

  • biuro w centrum miasta z parkingiem dla pracowników,

  • chill room z piłkarzykami, dartami, grami video,

  • świeże owoce i kawę z profesjonalnego ekspresu.