BestMaven - job offers

Specjalista ds. Sprzedaży

Location: Kraków

Type of work: Office

Section: Marketing

Reference number : KRK/M/176/2017

Dla naszego klienta – jednej z prężnie rozwijających się agencji marketingowych w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Jeżeli jesteś osobą kreatywną, zaangażowaną i nie boisz się podejmować nowych wyzwań aplikuj na to stanowisko !          Nie wymagamy imponującego doświadczenia, ale chęci do pracy, uczenia się i pozytywnego nastawienia ;)

Twoje obowiązki to:

  • pozyskiwanie i utrzymywanie klientów,

  • tworzenie ofert, wycen handlowych oraz materiałów informacyjnych z branży social media,

  • profesjonalna obsługa klientów w oparciu o obowiązujące procedury i standardy,

  • budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami,

  • przygotowywanie materiałów marketingowych,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów i partnerów pracodawcy.

Oczekujemy od Ciebie:

  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej,

  • orientacji na osiąganie wyników sprzedażowych,

  • umiejętności badania potrzeb klientów i przygotowywania ofert do nich dostosowanych,

  • umiejętności pracy pod presją czasu,

  • czynnego prawa jazdy kat.B (możliwe wyjazdy słóżbowe).

Mile widziane będą także:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w zakresie przygotowywania ofert,

  • znajomość branży marketingowej.

Oferujemy Ci:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę dostosowaną do oczekiwań kandydata,

  • atrakcyjny system premiowy,

  • udział w ciekawych projektach,

  • miłą, niekorporacyjną atmosferę z ambitnym i profesjonalnym zespołem,

  • biuro w centrum miasta z parkingiem dla pracowników,

  • chill room z piłkarzykami, dartami i grami video,

  • świeże owoce i kawę z profesjonalnego ekspresu.