BestMaven - job offers

Asystent/Asystentka Biura

Location: Kraków

Type of work: Office

Section: Other

Reference number : KRK-/176/2017

Dla Fabryki Nowych Technologii Sp.z.o.o. właściciela takich brandów jak m.in. Genuino, BestMaven, Codecra, szukamy ambitnej osoby na stanowisko Asystent/Asystentka Biura

Czego oczekujemy:

- bardzo dobrej organizacji pracy,

- samodzielnego rozwiązywania problemów,

- dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),

- prawa jazdy kat. B,

- umiejętności z zakresu prac biurowych, kadrowych,

- znajomości MS Office i obsługi komputera,

- dyspozycyjności, zaangażowania i optymizmu.

Obowiązki:

- organizacja pracy biura (w tym zaopatrzenia),

- wsparcie zarządu w codziennych obowiązkach projektowych,

- prowadzenie dokumentacji firmowej,

- kontakt z księgowością,

- redagowanie pism,

- kontakt z klientami,

- odbieranie telefonów,

- obsługa poczty, wysyłanie dokumentów,

- sporządzanie zamówień,

- aktualizowanie danych w serwisie kadrowym.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę dostosowaną do oczekiwań kandydata,

- pracę w młodym, dynamicznym zespole,

- telefon, laptop,

- biuro w centrum miasta z parkingiem dla pracowników,

- chill room z piłkarzykami, dartami i grami video,

- świeże owoce i kawę z profesjonalnego ekspresu.